Architektura Krajobrazu

Architektura krajobrazu

Zajmuję się projektowaniem krajobrazu – ogrody, rabaty, skwery, zieleń przydomowa. W swoich koncepcjach stawiam na odpowiednio dopasowane rośliny, charakter i współgranie z otoczeniem.

Przede wszystkim Twoje potrzeby

Architektura krajobrazu

Co jest najważniejsze w projekcie?Żeby odpowiadał potrzebom użytkownika.Wszystko współgra, tworzy harmonię. Kiedy zlecasz mi projekt, biorę pod uwagę:
 • Twój charakter,
 • Twoje warunki lokalowe i finansowe,
 • Twój tryb życia.
Razem dbajmy o środowiskoCiut od siebie dodaję, bo na tym mi zależy, ale wierzę, że Tobie też. Mianowicie we wszystkich moich pracach w dużym stopniu kieruję się zgodnością z naturą.

Stawiam na jak najwięcej rozwiązań przyjaznych zarówno Tobie, jak i środowisku, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznej formy.

Kosultacja, projekt, a może… wszystko?

Podczas pierwszego spotkania ustalam z Tobą zakres usługi i wstępny zarys cenowy. Koszt uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu i lokalizacji. Aktualnie współpraca może przebiegać na kilku etapach:
 • Spotkanie i konsultacja na miejscu – konsultacja z ogólną analizą terenu; przedstawiam zarys kompozycji, ustalamy przykładowe rośliny lub prace pielęgnacyjne.

  Tego typu spotkanie polecam osobom, które wiedzą, czego chcą, potrzebują jedynie szybkiej porady i kilku wskazówek.

 • Projekt koncepcyjny – poprzedzony jest spotkaniem z dokładniejszymi analizami terenu pod kątem wymiarów, oświetlenia, powiązań kompozycyjnych, gleby i innych czynników.

  Projekt to efekt tego spotkania – uwzględnia taki zakres, jaki został ustalony na spotkaniu.

 • Projekt koncepcyjny z nasadzeniem roślin lub samo wykonanie nasadzeń – po ustaleniu zakresu działania wykonanie wyłącznie nasadzeń roślinnych (bez innych elementów realizacji ogrodu typu murki, kostka brukowa itp.)

Realizacje

Długo by wymieniać jaki wpływ ma na nas zieleń – począwszy od poprawy jakości powietrza, otoczenia, poprzez walory estetyczne, ekologiczne, ekonomiczne, aż po polepszone samopoczucie i zdrowie. Chciałabym, aby jak najwięcej ludzi mogło otoczyć się tym, skąd się właściwie wywodzimy, czyli naturą.

Stań się częścią naszej zielonej, roślinnej rodziny

Zapisz się do newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita.

  Zobacz co u mnie