O MNIE

 

Nazywam się Kamilla Rachwał i jestem architektem krajobrazu.
Pewnego razu coraz bardziej zaczęłam interesować się biologią, odkrywając że botanika jest jej dziedziną która coraz bardziej mnie fascynuje. Kochając również kreatywność i podróże, zdecydowałam się połączyć to wszystko, wybierając się na studia Architektura Krajobrazu w Krakowie. Od tej pory nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, cały czas można mnie spotkać z nosem w botanicznych, dendrologicznych i zielarskich książkach lub pomiędzy żywymi roślinami .


Spędziłam prawie łącznie pół roku na praktykach w Hiszpanii w biurze projektowym oraz szkółce roślin. Długi czas pracowałam w biurze architektonicznym w ramach praktyk, następnie dwa lata przepracowałam w biurze planistycznym, stąd również mam szeroki pogląd na sprawy w kwestii krajobrazu jako ogółu, spojrzenia na nasze miasta, wsie czy gminy i chętnie podejmuję współpracę z instytucjami w tej kwestii. Projektowałam w gminach trasy konne, szlaki rowerowe i turystyczne. Dzięki temu również nie straszne mi są programy CADowskie oraz graficzne. Przeprowadziłam dziesiątki warsztatów i zajęć o kreatywnej lub roślinnej tematyce.
Obecnie współpracuję z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi w dziedzinie planistyki,  botaniki oraz architektury krajobrazu.

Od kilku lat prowadzę profil na FB – Planta Verde, a od lipca 2018 – konto na Instagramie @planta.verde, z cudownie zaangażowaną społecznością.

Dzięki moim projektom niejedna osoba może już się pochwalić pięknym ogrodem czy zielonym wnętrzem, coraz częściej odbieram wiadomości od osób, które dzięki moim wpisom zaczęły przygodę z roślinami i wpadły w tą pasję jak śliwka w kompot. 

Nie boję się testować różnych rzeczy i umiejętności. Prywatnie jestem harcerką, szczęśliwą narzeczoną, osobą kochającą góry, jogę, język hiszpański, rękodzieło, dobre książki i jeszcze lepszą kawę. 

Tyle o mnie. Jeśli chcesz, żebyśmy teraz skupili się w pełni na Tobie i Twoich wspaniałych potrzebach – wskakuj w zakładkę „OFERTA”.