Podczas gdy w środę ludzie siedzieli jeszcze w pracy, a może imprezowali, pili herbatkę oglądając seriale w domach lub zmarznięci wychodzili na spacer z psem, o 19:00 w Krakowie, w BUSZu na Mikołajskiej odbyły się długo wyczekiwane warsztaty z mchu i chrobotka.
To było kameralne, ale bardzo pozytywne, pełne śmiechu spotkanie.
Uczestniczki dowiedziały się różnych informacji o chrobotku reniferowym i jego właściwościach, o kompozycji oraz o technice preparowania roślin. Każda stworzyła swój własny, niepowtarzalny obraz – wszystkie były przepiękne, a każdy pełen kreatywności i włożonego serca. W międzyczasie zamówiłyśmy przepyszne oraz pięknie wyglądające napoje z BUSZu. Warsztaty w tak klimatycznym miejscu to marzenie!

Mam nadzieję, że uczestniczki również miały te odczucia, choć uśmiechy na twarzach pozwalają mi myśleć, że tak 🙂 Dzięki dziewczyny za fantastyczne spotkanie.

Chętnych na takie warsztaty, zapraszam na najbliższe do Dębicy 5. grudnia 2019 r. Następne w Krakowie prawdopodobnie odbędą się w styczniu, jednak przewidziana ilość miejsc prawdopodobnie zostanie mocno zredukowana.

Jeżeli chcesz takie warsztaty u siebie w mieście, tudzież w Krakowie, Dębicy tylko w innym terminie, a ja aktualnie nie organizuję żadnych – skrzyknij minimum 4-5 osób i możemy działać! 🙂
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *